ARTEMIA Design
Opis

Czujesz, że dość masz dotychczasowego wystroju pomieszczeń w swoim domu, znudził Ci się, lub nie czujesz się w nim komfortowo? Możesz to z łatwością zmienić, nawet jeśli nie bardzo wiesz jak. Na pewno masz jakiś ogólny plan, na którego bazie kreatywny architekt wnętrz z Gdańska potrafi stworzyć coś niebanalnego i odzwierciedlającego twój charakter. 

Na stronie artemiadesign.pl stworzonej przez pracownię dekoratorską Artemia Design znajdziesz ciekawe realizacje niektórych dotychczasowych projektów. Na pewno spostrzeżesz, że każdy z nich jest inny, gdyż projektanci biura doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie może być dwóch identycznych wnętrz, tak jak nie ma dwóch identycznych osobowości. Zatem możesz być pewien, że i Twój dom będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeden z dekoratorów pracowni pomoże Ci także dobrać wszystkie dodatki, aby kompozycje pomieszczeń były pełne umiaru, uroku i harmonii.

Data dodania: 07-02-2018

INFORMACJE:


Telefon: 608617731
Adres: A. Słonimskiego 6
Kod pocztowy: 80-001
Miejscowość: Gdańsk
WWW: http://artemiadesign.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Użytkownik pemesh napisał:
Współpraca z ARTEMIA Design zaowocowała rewolucyjną zmianą w wystroju mojego domu. Trzeba powiedzieć, że zaprojektowali mi tak wnętrza, że wszyscy goście wpadają w zachwyt. Mnie się taka rewoucja podoba, bo dom został jakby zakomponowany na nowo - powiało świeżością i nowoczesnością.
Data: 2018-08-09 12:25:27
Ocena: 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Artnet Sp. z o.o.

Posiadanie serwera w firmie jest dzisiaj już w za...

Moja Mała Francja

Kto powiedział, że aby mieć meble w stylu prowansalskim, trzeba odwiedzić...

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Tradycyjne prawidła w zakresie wzornictwa są w większości sytuacji najlep...