B2C Grzegorz Kołodziej
Opis

Obecnie w przypadku e-papierosów stawia się na coraz to nowsze rozwiązania. Jeśli jesteś nimi zainteresowany, to odwiedź stronę ecygaretka.pl i zasięgnij rzetelnych informacji na temat papierosów elektronicznych produkowanych przez takie marki jak Volish, Smok, Cottien, Joyetech czy Provog. To tam znajdziesz również atomizery do e-papierosów, w tym Volish Control 2 i Aspire Atlantis.

Znaleźć tam można też informacje dotyczące działania zespołów grzewczych w papierosach elektronicznych. Opisywane są zespoły pochodzące od takich marek jak Eleaf, Smok, Volish, KangerTech czy Innokin. Bez trudu znaleźć tam można szereg różnych zespołów. Podobnie jest z liquidami, których jest tam duży wybór. Oferowane są liquidy LiQueen, Revolt czy Milp. Ponadto sklep posiada w swojej ofercie ręczne i elektryczne nabijarki do gilz papierosowych.

Data dodania: 13-05-2018

INFORMACJE:


Telefon: 570 967 937
Adres: Powsińska 31
Kod pocztowy: 02-903
Miejscowość: Warszawa
WWW: https://www.ecygaretka.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Użytkownik hentea napisał:
Jakiś czas temu przerzuciłem się ze zwykłych papierosów na e-papierosa, którego kupiłem w tym sklepie. W sumie wybrałem bardziej popularny model i nie żałuję podjętej decyzji.
Data: 2018-08-28 15:23:22
Ocena: 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Kambion Sp. j

Kambion od 2011 roku zajmuje się produkcją urzą...

Wencel Sp. z o.o.

Kuchnia, w której na pierwszym miejscu stawia się profesjonalizm ma n...

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Jeśli szukasz firmy w branży wyposażenia gastronomicznego, która zr...