BARTECH Serwis Hydrauliki Siłowej Alicja Czajka
Opis

Głównym zadaniem rozdzielaczy hydraulicznych jest ustalanie kierunku przepływu cieczy znajdującej się w układach hydraulicznych. Za pomocą tego urządzenia istnieje możliwość odciążenia pompy, zawsze wtedy, gdy niezbędna jest przerwa technologiczna w działaniu układu. Rozdzielacze dzielone są pod kątem rozwiązań konstrukcyjnych i wyróżnia się modele:

  • zaworowe,
  • suwakowe,
  • iskrobezpieczne.

Jak sama nazwa sugeruje, w przypadku rozdzielacza suwakowego, elementem roboczym jest niewielki suwak, który może być kierowany mechanicznie lub elektrycznie. Zmieniając jego pozycję, dana osoba wyznacza drogę cieczy lub zamyka jej dopływ.

Rozdzielacze zaworowe regulują przepływ przy użyciu kulki, która jest zwolniona lub przyciskana przez sprężyny. Rozwiązanie to charakteryzuje się wysoką szczelnością. Natomiast w korpusie rozdzielacza iskrobezpiecznego umieszczono przesuwający się tłoczek, który wraca do poprzedniej pozycji dzięki sprężynom. W przypadku awarii tego typu urządzeń warto zgłosić się do firmy Bartech. W jej ofercie znajduje się regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych.

Data dodania: 22-05-2019

INFORMACJE:


Telefon: 505 784 414
Adres: Tokarska 1A
Kod pocztowy: 58-533
Miejscowość: Bukowiec
WWW: https://bartech-serwis.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Pretty Clever

Idealnie dopasowana, długa, elegancka sukienka to doskonały wybór na wiecz...

ODEKA SIMP FF

Obsługa specjalistycznych urządzeń, takich jak suwnice wymaga fachowej wie...

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Każdy większy remont bywa wyzwaniem pod względem planowania. Istotne jest ...