EMZET Namioty Sp. z o.o.
Opis

Potrzebujesz używanej hali namiotowej, do wynajęcia na kilka dni? Szukasz firmy godnej zaufania, która zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości hal namiotowych? Polecamy firmę Emzet. To znany i ceniony producent hal namiotowych, który działa w tej branży już od dwudziestu pięciu lat. Ich produkty są wysokiej jakości i posiadają wszystkie ważne certyfikaty i atesty, które świadczą o ich trwałości i bezpieczeństwie. U nich znajdziesz hale namiotowe używane i nowe, które możesz kupić lub wynająć. Ostateczna cena ustalana jest bezpośrednio z klientem, na podstawie jego oczekiwań i końcowego zamówienia. 
Żeby dowiedzieć się więcej na temat tej firmy, koniecznie zajrzyj na ich stronę internetową, pod adres emzet.pl i sprawdź ich ofertę oraz informację o przedsiębiorstwie. Zadzwoń do nich już teraz i omów szczegóły waszej współpracy. Złóż zamówienie jak najszybciej, a na pewno nie pożałujesz, że wybrałeś właśnie ich usługi. 

Data dodania: 27-12-2017

INFORMACJE:


Telefon: +48 61 878 09 70
Adres: Gnieźnieńska 155
Kod pocztowy: 62-006
Miejscowość: Bogucin
WWW: http://www.emzet.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Użytkownik asondeel napisał:
Myślę, że hale namiotowe od Emzet, to z pewnością bezpieczne i trwałe produkty. Jak wynajmować taką halę to tylko u nich. :)
Data: 2018-03-27 13:25:20
Ocena: 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Przeprowadzki DML Poznań

Zmiana biura na nowe jest równie dużym wyzwaniem co przeprowadzka do nowego...

Breston Sp. J.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych środków chemicznych, które na powierzchni ...

Centrum Techniki MACRO Sp. z o.o.

Obecna od wielu lat na rynku firma Centrum Techniki Macro wciąż pozyskuje n...