Gromet
Opis

Płotki śniegowe sprawdzają się na niemal każdym dachu domu, dzięki swojej funkcjonalności i szybkiej możliwości montażu. Płotki mają za zadanie zatrzymać zsuwający się śnieg. Jest to dobra i od dawna stosowana metoda ochrony przed spadającym śniegiem na osoby przechodzące pod spadem dachu. Gromet to doświadczona i znana firma dystrybuująca zabezpieczenia na połaciach dłuższych niż 10 metrów. Dzięki swojej renomie w Polsce zapewniają coraz szerszy wybór asortymentu, w tym płotki z blachy stalowej tłoczonej z zabezpieczeniem antykorozyjnym w postaci powłoki cynkowej lub w połączeniu z lakierowanym proszkiem.

Serdecznie zapraszamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie online gromet.com.pl, gdzie można odnaleźć katalogi produktów oraz cennik. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktowania się telefonicznego lub emailowego.

Data dodania: 10-03-2018

INFORMACJE:


Telefon: (86) 273 87 71
Adres: M. Konopnickiej 2B
Kod pocztowy: 19-200
Miejscowość: Grajewo
WWW: http://gromet.com.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Użytkownik Kaja Kołodziej napisał:
Widziałam kiedyś takie płotki przeciwśniegowe i muszę przyznać, że sie sprawdzają w 100%, bo po pewnym czasie i u siebie na dachu takowy zamontowałam.
Data: 2018-08-27 14:50:13
Ocena: 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

4REF sp. z o.o.

Energooszczędne, ciche oraz niezawodne urządzenia i agregaty chłodnicze d...

EuroAntyki

W każdym eleganckim wnętrzu o niezbyt dużej powierzchni sprawdzi się efek...

Roletix Piechowscy

Obecnie istnieje wiele rodzajów osłon okiennych, jednak to właśnie żaluz...