RT MOTO sp z o.o.
Opis

Chcesz kupić profesjonalną kurtkę na motocykl, ale nie wiesz, jaką wybrać? Słuchasz różnych opinii i zamiast pomocy masz mętlik w głowie? Zdaj się na specjalistów ze strony rtmoto.pl, którzy polecają kurtki skórzane takich marek, jak Polo-Motorrad, Macna, Alpinestars czy Icon. 

Chociaż tekstylna odzież oferowana przez sklep z podanego linku jest również doskonałej jakości, to kurtka motocyklowa skórzana nie tylko ochroni Cię przed deszczem, chłodem czy wiatrem, ale także pozwoli Twojemu Ciału oddychać podczas cieplejszej pogody, dzięki czemu poczujesz prawdziwy komfort jazdy. Do każdej kurtki możesz dobrać odpowiednie protektory nie tylko na ramiona i łokcie, ale także na piersi i plecy. Posiadając taki zestaw, będziesz mógł się poczuć naprawdę bezpiecznie. 

W asortymencie sklepu znajdują się także kombinezony z różnych rodzajów skór wyposażone w certyfikowane ochraniacze na najbardziej narażone na uszkodzenia części ciała, czyli kolana, barki i łokcie.

Data dodania: 30-05-2018

INFORMACJE:


Telefon: +48 537 455 466
Adres: Górczewska 228
Kod pocztowy: 01-460
Miejscowość: Warszawa
WWW: https://www.rtmoto.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Użytkownik Emil Malinowski napisał:
Kurtka skórzana stricte motocyklowa zakupiona w sklepie internetowym RTmoto pasuje dla mojego taty jak ulał :) Dostał prezent od swoich dzieci w postaci turystycznego motocykla i akcesorii do niego.
Data: 2018-10-05 09:58:43
Ocena: 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Kambion Sp. j

Kambion od 2011 roku zajmuje się produkcją urzą...

Wencel Sp. z o.o.

Kuchnia, w której na pierwszym miejscu stawia się profesjonalizm ma najwię...

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Jeśli szukasz firmy w branży wyposażenia gastronomicznego, która zrealizu...