BARTECH Serwis Hydrauliki Siłowej Alicja Czajka
Opis

Głównym zadaniem rozdzielaczy hydraulicznych jest ustalanie kierunku przepływu cieczy znajdującej się w układach hydraulicznych. Za pomocą tego urządzenia istnieje możliwość odciążenia pompy, zawsze wtedy, gdy niezbędna jest przerwa technologiczna w działaniu układu. Rozdzielacze dzielone są pod kątem rozwiązań konstrukcyjnych i wyróżnia się modele:

  • zaworowe,
  • suwakowe,
  • iskrobezpieczne.

Jak sama nazwa sugeruje, w przypadku rozdzielacza suwakowego, elementem roboczym jest niewielki suwak, który może być kierowany mechanicznie lub elektrycznie. Zmieniając jego pozycję, dana osoba wyznacza drogę cieczy lub zamyka jej dopływ.

Rozdzielacze zaworowe regulują przepływ przy użyciu kulki, która jest zwolniona lub przyciskana przez sprężyny. Rozwiązanie to charakteryzuje się wysoką szczelnością. Natomiast w korpusie rozdzielacza iskrobezpiecznego umieszczono przesuwający się tłoczek, który wraca do poprzedniej pozycji dzięki sprężynom. W przypadku awarii tego typu urządzeń warto zgłosić się do firmy Bartech. W jej ofercie znajduje się regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych.

Data dodania: 22-05-2019

INFORMACJE:


Telefon: 505 784 414
Adres: Szkolna 4B
Kod pocztowy: 58-533
Miejscowość: Mysłakowice
WWW: https://bartech-serwis.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

RYSOWNIA

Nie masz już żadnych wątpliwości co do tego, że chcesz poszerzać swoje ...

BREDER POLSKA

Poduszka jest bardzo ważna. Niestety, wciąż niewiele osób zdaje sobie z t...

E-CDP

Nieduże wymiary kuchni sprawiają, że jest trudno pomieścić wszelkie niez...