B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.
Opis

Nie chciałbyś na pewno, aby konferencja, którą organizujesz, okazała się jakimś niewypałem. Dlatego warto, abyś dołożył wszelkich starań, by wszystko dopiąć i postarać się o to, by wszystko zostało załatwione na jak najwyższym poziomie. Przede wszystkim sprawdź, jakie są dostępne sale konferencyjne w województwie Pomorskim, a wtedy uda Ci się zaplanować to wydarzenie w taki sposób, aby wszyscy zaproszeni goście mogli się czuć swobodnie i będą mogli spędzić czas na obradach konferencyjnych w miejscu, które rzeczywiście temu sprzyja. 

Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat możliwości wyboru odpowiedniego miejsca, wystarczy, że wejdziesz na stronę confero.pl i tam zapoznasz się z przygotowaną przez specjalistów bazą miejsc, spośród których możesz wybrać taki lokal, które spełni wszystkie Twoje techniczne i pomieści tyle osób, ile planujesz zaprosić. 

Data dodania: 08-12-2017

INFORMACJE:


Telefon: +48 61 663-86-88
Adres: Sianowska 37/2
Kod pocztowy: 60-431
Miejscowość: Poznań
WWW: http://www.confero.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Użytkownik nitengotr napisał:
Masz w planach konferencję? To myślę, że z pewnością przydatny będzie ten serwis - można tu bez problemu znaleźć odpowiedni obiekt w interesującej nas lokalizacji.
Data: 2019-06-13 10:15:28
Ocena: 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Breston Sp. J.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych środków chemicznych, które na powierzchni ...

Di Selentino

Patrząc na ofertę sklepów z męskimi lub damskimi koszulami możemy trafi�...

NOWATOR

Na stronie internetowej: nowatordom.pl odnaleźć można ofertę profesjonal...