DetoksVIP
Opis

DetoksVIP to ośrodek, który sprawdzi się w przypadku potrzeby oderwania się od codzienności na rzecz leczenia uzależnień. W przypadku braku równowagi podczas spożywania napojów wysokoprocentowych nie można czekać na samoistną poprawę. Aby móc cieszyć się harmonijnym życiem, zdrowiem psychicznym oraz fizycznym, konieczna jest odpowiednia terapia. To takie działania i czynności, których celem jest odrzucenie negatywnych i niszczących organizm przyzwyczajeń.

Ośrodek oferuje terapie alkoholowe we Wrocławiu. Można dzięki nim odzyskać swoje zdrowie. Ponieważ klinika łączy profesjonalizm oraz wygodę pensjonatu, można czuć się tutaj komfortowo. Miejsce to przyjmuje przez całą dobę, niezależnie od zażywanych środków.  Znajdziesz tam w każdym przypadku najbardziej profesjonalną pomoc, na jaką zasługujesz.

Data dodania: 24-05-2018

INFORMACJE:


Telefon: 507177222
Adres: Piłsudskiego 74
Kod pocztowy: 50-020
Miejscowość: Wrocław
WWW: https://www.detoksvip.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Użytkownik cugnatrad napisał:
W tym ośrodku można uzyskać kompleksowe wsparcie w przypadku walki z nałogowym piciem alkoholu. Pracują tam specjaliści, którzy wiedzą, jak pomóc osobie, która chciała by zerwać z tym uzależnieniem. Wystarczy tylko wykonać ten pierwszy krok...
Data: 2019-11-29 12:33:36
Ocena: 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

RYSOWNIA

Nie masz już żadnych wątpliwości co do tego, że chcesz poszerzać swoje ...

BREDER POLSKA

Poduszka jest bardzo ważna. Niestety, wciąż niewiele osób zdaje sobie z t...

E-CDP

Nieduże wymiary kuchni sprawiają, że jest trudno pomieścić wszelkie niez...