Ekoprodet
Opis

Postanowiłeś zbudować dom pasywny i chcesz otrzymać na niego dotację przewidzianą programem rządowym mającym na celu ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery? W takim razie potrzebna Ci będzie weryfikacja NFOŚ projektu budynku, gdyż bez niej nie jest możliwe otrzymanie dofinansowania. Co więcej, musi ona być dokonana przez dwóch weryfikatorów, a tych możesz znaleźć na przykład w firmie ekoprodet.pl. Jest to przedsiębiorstwo istniejące na rynku już od 1998 roku zajmujące się od samego początku doradztwem energetycznym.

Firma ta współpracuje z inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi, a także z zakładami produkcyjnymi, którym zależy na oszczędnościach wydatkowanej energii. Mając tak długoletnie doświadczenie i wiedzę zdobywaną cały czas, świadczy ona usługi na najwyższym poziomie. Chociaż głównym obszarem jej działania jest Wielkopolska, nie odmawia także współpracy z inwestorami z całego kraju.

Weryfikatorzy nie tylko ocenią projekt i jeśli będzie to konieczne, wprowadzą niezbędne poprawki, ale także przeprowadzą ocenę całego przedsięwzięcia po zakończeniu budowy.

Data dodania: 29-08-2019

INFORMACJE:


Telefon: 61 874-06-81
Adres: Os. Rusa 45
Kod pocztowy: 61-245
Miejscowość: Poznań
WWW: https://www.ekoprodet.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Breston Sp. J.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych środków chemicznych, które na powierzchni ...

Di Selentino

Patrząc na ofertę sklepów z męskimi lub damskimi koszulami możemy trafi�...

NOWATOR

Na stronie internetowej: nowatordom.pl odnaleźć można ofertę profesjonal...