Gastro Masters Michał Pośnik
Opis

Obróbka mięsa to jedna z podstawowych czyności w niemal każdym lokalu gastronomicznym. Uzyskanie właściwej konsystencji masy mięsnej jest możliwe dzieki skutecznej i efektywnej pracy wszelkiego rodzaju rozdrabniarek i maszynek do mielenia. Popularne wilki do mięsa do funkcjonalne narzędzie pracy, które dzięki koncówkom oraz sitkom pozwalają na rozdrobnienie treści mięsnej do uzyskania odpowiedniej struktury. 

Z racji swojego zakresu czynności oraz rodzaju materiału podlegającego przeróbce, warto zadbać, by maszynki do mięsa były wykonane z wysoko jakościowych materiałów oraz posiadały wystarczająco dużą moc, która będzie w stanie podołać oporowi wsadu. W tym celu należy zapoznać się z ofertą sprawdzonych dostawców urządzeń gastronomicznych. Jedną z wartych polecenia ofert jest ta, która znajduje się na stronie internetowej goga-gastro.pl. 

Dostępne tam maszynki do mielenia mięsa to szeroki asortyment wykonany z materiałów, które zachowują odpowiednie właściwości, jeśli chodzi o trwałość oraz nie przyswajanie smaków i zapachów. Jest to szczególnie istotne przy obróbce surowego mięsa. 

Data dodania: 20-05-2020

INFORMACJE:


Telefon: 800 800 490
Adres: Szarotki 12
Kod pocztowy: 05-270
Miejscowość: Marki
WWW: https://www.goga-gastro.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Kambion Sp. j

Kambion od 2011 roku zajmuje się produkcją urzą...

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Jeśli szukasz firmy w branży wyposażenia gastronomicznego, która zrealizu...

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik

Firmy zarówno państwowe jak i prywatne powinny w szczególny sposób zadba�...