Lehan
Opis

Osoby, które żyją już dość długo, z pewnością pamiętają PRL-owskie półkotapczany, które co prawda nie były zbyt wygodne, ale pozwalały na zaoszczędzenie nieco przestrzeni w mieszkaniu. Obecnie można zakupić dowolne łóżko chowane w szafie, gdyż producent ze strony wallbed.pl ma gotowe rozwiązania do każdego pomieszczenia. Jeżeli masz nieduże mieszkanko, a pragniesz mieć własną sypialnię i jednocześnie móc wykorzystywać to pomieszczenie także w ciągu dnia, idealne dla Ciebie będzie łóżko w meblościance, które po rozłożeniu da komfortowe miejsce do spania.

Znajdują się tutaj rozwiązania dla kawalerek, do których idealnie pasować będą łóżka z sofą czy narożnikiem, a także do pokoi nastolatków. Łóżka takie mogą rozkładać się w poziomie i w pionie w zależności od ilości miejsca, jakim dysponuje się w pokoju. Wszystkie produkty z tej firmy wyposażone są w siłowniki pozwalające na otwieranie łóżek niemal jedną ręką. W przypadku łóżek piętrowych posiadają one dodatkowe zabezpieczenia uniemożliwiające przypadkowe złożenie się mebla. Asortyment jest ogromny i warto dokładnie przejrzeć stronę.

Data dodania: 31-10-2018

INFORMACJE:


Telefon: 602 44 92 44
Adres: Poziomkowa 53
Kod pocztowy: 62-002
Miejscowość: Suchy Las
WWW: https://wallbed.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Użytkownik Krzysztof Wójcik napisał:
Łóżka chowane w szafie to mega oszczędność części użytkowej w trakcie dnia. W pokoju naszych dzieci także mamy tak zrobione.
Data: 2019-03-14 15:29:06
Ocena: 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Breston Sp. J.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych środków chemicznych, które na powierzchni ...

Di Selentino

Patrząc na ofertę sklepów z męskimi lub damskimi koszulami możemy trafi�...

NOWATOR

Na stronie internetowej: nowatordom.pl odnaleźć można ofertę profesjonal...