PasCom Sp. z o.o.
Opis

Widząc rosnące zapotrzebowanie na skuteczne, wielozadaniowe narzędzia dla kierowców, spedytorów oraz obsługi wszystkich etapów procesu logistycznego, kadra firmy PasCom Sp. z o. o. opracowała i wdrożyła na polski rynek rozwiązania spełniające powyższe oczekiwania. Jako producent i dostawca programów i oprogramowania dla każdego sektora branży transportowej, realizator stara się dawać wsparcie zarówno mikro przedsiębiorcom, jak i przedstawicielom dużych firm.

Oferta firmy obejmuje technologie pozwalające na wprowadzenie do codziennej pracy szeregu usprawnień. Dostawca zaprasza do współpracy szczególnie właścicieli biznesów dopiero rozpoczynających swoją działalność i potrzebujących pomocy, w zakresie takich obowiązków, jak rozliczenie kart drogowych, fakturowanie usług, ewidencjonowanie przychodów i rozchodów. 

Proponowane przez kadrę firmy wsparcie obejmuje także serwisowanie technologii na dalszych etapach użytkowania. Istnieje także możliwość korelacji programów oraz aktualizacji ustawień.

Data dodania: 20-06-2022

INFORMACJE:


Telefon: 58 622 69 39
Adres: Zwycięstwa 96/98
Kod pocztowy: 81-451
Miejscowość: Gdynia
WWW: https://www.pascom.com.pl/


DODAJ KOMENTARZ


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Moja Mała Francja

Kto powiedział, że aby mieć meble w stylu prowansalskim, trzeba odwiedzić...

DOWAN Sp. z o.o.

Przy przewożeniu ofiary wypadku nosze ratownicze odgrywają bardzo ważną r...

PROMES Sp. z o.o.

Kantory internetowe to twór, który od lat święci triumfy. Nic w tym dziwn...