Stachurski Przeprowadzki
Opis

Zmiana miejsca zamieszkania wiąże się ze znienawidzoną przeprowadzką. Można jednak zmienić ten okres z koszmaru w przyjemność! Wystarczy skorzystać z usług firmy, która przeprowadzki mieszkań w Krakowie i okolicach przeprowadza już od dawna.

To właśnie wieloletnia praca pozwoliła firmie Przeprowadzki Stachurski zyskać miano liderów w branży. Posiadają oni auta i sprzęt, które świetnie spisują się podczas przewozu mebli, elektroniki, a nawet różnego rodzaju maszyn. Pracownicy potrafią natomiast doskonale organizować pracę i czas, dzięki czemu nie zauważysz nawet, jak uwiną się oni z całym Twoim dobytkiem. W mgnieniu oka wszystko znajdzie się w nowym mieszkaniu bądź domu. Co ważne, pomoc takiego przedsiębiorstwa wcale nie jest droga! Skontaktuj się z przedstawicielem firmy i skonsultuj indywidualne warunki współpracy, a z pewnością nie będziesz rozczarowany!

Data dodania: 25-02-2018

INFORMACJE:


Telefon: 509 178 623
Adres: Łużycka 57
Kod pocztowy: 30-658
Miejscowość: Kraków
WWW: https://przeprowadzki-stachurski.com.pl


DODAJ KOMENTARZ


Użytkownik leresofro napisał:
Uważam, że to bardzo dobra firma przeprowadzkowa - spodobał mi się ich profesjonalizm oraz sprawność działania. Dla mnie są najlepsi w swojej branży. :)
Data: 2019-06-14 11:04:06
Ocena: 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy

Znicze Kowalczyk

Wierność tradycji i doskonała sztuka tworzenia zniczy to niejedyne wyznacz...

NZOZ Revita

Lekceważenie sygnałów wysyłanych przez organizm może spowodować, że po...

Stalgar

Niezawodne i trwałe garaże blaszane w województwie mazowieckim to oferta d...